GARANTİ , İADE VE İPTAL ŞARTLARI

İnternet sitemizde satılan tüm ürünler, orijinal olup üretici ve ithalatçı firmaların garantisi altındadır. Siparişleriniz kargoya verilmeden önce kontrol edilmekte ve sonrasında karoya teslim edilmektedir. Gönderileriniz sigortalı olarak size ulaşır. Teslimat anında üründe herhangi bir yıpranma, yırtılma, kırılma veya buna benzer sorun görürseniz ürünü teslim almayarak kargo görevlisine tutanak tutturarak iade ediniz.

Ürün Teslimatı

Ürün teslimatları “1” iş günü içerisinde kargoya verilir ve kargo yoğunluğuna göre ortalama “2” iş günü içerisinde elinize ulaşır.

Genel İade Şartları

* İadeler, ürün teslim tarihinden itibaren 7 iş günü içerisinde yapılmalıdır. Kişiye özel  olarak hazırlanan resimli, yazılı vb özellikteki ürünlerimizin kusurlu olması haricinde iadesi yoktur.

İade orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte sağlam bir şekilde yapılmalıdır.. 

Orijinal kutu veya ambalajı bozulmuş, ürünler tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş olduğu için iadesi kabul edilmemektedir.

İade etmek istenen ürün fatura nüshaları ile birlikte gönderilmelidir.

* İadelerde kargo ücreti müşteriye aittir.

»  İademi hangi adrese göndereceğim?

Yurt Mh 71443 Sk Kısmet Apt No:1/E Çukurova/Adana

»  İade ettiğim ürünün ödemesi ne zaman yapılacak?

Kredi kartına yapılan iadeler 7 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç  2  iş günü içerisinde hesaba yansımaktadır.

Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var?

İletişim sayfamızdan bize kolayca ulaşarak sorununuzu bildirebilirsiniz.